Lekcja patriotyzmu z Rotmistrzem Witoldem Pilecki – VI edycja

12 komentarzy

Kochani,

fantastyczne wieści napłynęły dziś z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego😍.

Otóż Zarząd Województwa podjął decyzję o wsparciu kwotą 8.700,00 zł VI edycji Lekcji patriotyzmu z Rotmistrzem Witoldem Pileckim. 😍 Serdecznie dziękujemy💖

Trochę nam jeszcze brakuje do pełnego finansowania więc zapraszamy wszystkich hojnych darczyńców do współpracy przy tym fantastycznym projekcie👌.

My działamy!!

Was już zapraszamy na:
VI Bieg Pileckiego w Jodłówce – termin: 27.05.2023 🏃‍♀️🏃🏃‍♂️

Uczniów szkół podstawowych z terenu Powiatu Bocheńskiego zapraszamy na VI edycję Powiatowego Konkursu Historycznego pn. „Rotmistrz Witold Pilecki – Bohater, dla którego nie istniały granice odwagi i poświęcenia” 🇵🇱 termin: kwiecień-maj 2023 (szczegóły w zaproszeniu, które wyślemy do szkół).

Do zobaczenia😘

Obrazek zawiera miks 7 zdjęć z dotychczasowych biegów Pileckiego w Jodłówce i konkursy historycznego. Na górze zdjęcie 4 biegaczy stających obok siebie z medalami po biegu i dwóch osób towarzyszących. Poniżej 3 zdjęcia  jedno: startujące dzieci na linii startu, drugi stojacy w rzędzie uczestnicy konkursu historycznego, trzeci startujący dorośli na linii startu. Poniżej 3 zdjęcia: jedno: biegnące dzieci, drugie: baner z I Biegu Pileckiego w Jodłówce z wizerunkiem czarno-białym rotmistrza, trzecie: karteczka z odręcznie napisanymi życzeniami powodzenia dla biegaczy przez syna rotmistrza.