OSOBOWOŚĆ ROKU 2020

12 komentarzy

Kochani,

Miło mi poinformować, że w dniu 19 lipca 2021 r. w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie, podczas uroczystej gali plebiscytu Osobowość Roku 2020 organizowanego przez Gazetę Krakowską i Dziennik Polski, odebrałam przyznaną mi przez Was statuetkę w kategorii działalność społeczna i charytatywna w powiecie bocheńskim.

Jest to dla mnie osobiście ogromne wyróżnienie, ale ta statuetka i ten tytuł należy się każdemu członkowi Stowarzyszenia Moc Radości w Jodłówce, bez których nie było by naszych działań, projektów, satysfakcji, przełykania porażek, zaangażowania. Przekazuję, więc dalej tytuł Osobowość roku 2020 w kategorii działalność społeczna i charytatywna w powiecie bocheńskim:

Pani Wanda Janta

Pani Magda Pawulska

Pani Sylwia Chrobak

Pani Beata Puzia

Pani Katarzyna Błąkała

Pani Kinga Wacarz

Pani Joanna Bratek

Pani Paulina Dziedzic

Pani Małgorzata Brzegowy

Pani Joanna Pająk

Pani Monika Szczęsna

Pani Marzena Wisniowska

Pan Leon Stal

Pan Marek Szydłowski

Pan Zbigniew Konieczny

Pan Łukasz Gicala

Dziękuję wszystkim ww. za współpracę, wzajemny szacunek, nasze spory i rozejmy. Dziękuję za ogrom zaangażowania i pracy. Bez Was nic by nie było.

Ponadto, dziękuję wszystkim, którzy wspierają nasze Stowarzyszenie. Wybaczcie, nie wymienię Was z imienia i nazwiska, z obawy przed pomięciem kogoś. Dziękuję! Jesteście wspaniali.

Dziękuję również wszystkim darczyńcom, w tym darczyńcom indywidualnym, sponsorom, instytucjom wspierającym w tym:Fundacja Can Pack, Fundacja PZU, Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej, Fundacja BGK, Fundacja ORLEN, Polska Fundacja Narodowa, Fundacja Agencji Rozwoju Przemysłu, Instytut Pamięci Narodowej w Krakowie, Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie, Muzeum II Wojny Światowej, Małopolskie Centrum Edukacji „MEC”, WKU Tarnów, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Ministerstwo Obrony Narodowej, Gmina Rzezawa, Powiat Bocheński, Stalprodukt S.A., Rem-Bruk, M&M Magdalena Duda, Kopalnia Soli „Bochnia”.

Dziękuję za zaufanie, to dla nas szczególne wyróżnienie.

Dziękuję też wszystkim partnerom naszych działań: Osp Jodłówka, Ochotnicza Straż Pożarna Borek, szkołom z terenu Gminy Rzezawa, PSP nr 2 im. Św. Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ZSG im. H. Sienkiewicza w Bogucicach i oczywiście szczególnie Publiczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce, przy której powstaliśmy.

Dziękujemy Fundacja Stocznia, która aktualnie wspiera nas przy realizacji naszego największego projektu pn. Szkolny budżet partycypacyjny, a dzięki temu wsparciu mamy dodatkowo okazję się pięknie rozwijać.

Dziękuję też Pani Agnieszka Maszkowska za zaproszenie nas na 8 Forum Praktyków Partycypacji…

Dziękuję mojej szefowej, Elżbiecie Paczyńskiej (Jadwiga Korda) za wyrozumiałość i doping oraz mojej rodzinie, która za moją aktywność płaci najwyższą cenę, a mimo to cały czas mnie wspiera. Przepraszam, że nie słucham, nie reaguję i odreagowuję. Obiecuję poprawę😁

I mogłabym pewnie tak jeszcze długo…

Zobaczcie ile osób, podmiotów i instytucji przyczyniło się do otrzymania jednego tytułu i jednej statuetki…

Dziękuję❤

Małgorzata Gicala