PSP w Jodłówce – lista zatwierdzonych projektów w ramach SBP

12 komentarzy

Jest już lista zatwierdzonych projektów do głosowania w PSP w Jodłówce. Społeczność szkolna wykazała się olbrzymią aktywnością i dlatego lista zawiera aż 26 projektów!!! 👍

Na co będzie można zagłosować?? Otóż wachlarz projektów jest baardzo szeroki. Od remontu łazienek, przez zakup stołu do tenisa stołowego, wyposażenia szkolnej kuchni, sprzętów użytku szkolnego, sprzętu rekreacyjnego i gier, szafek do szatni, stołu piknikowego, kolorowych mebelków, ławek szkolnych, wyposażenia małej siłowni, sprzętu dla grupy artystycznej, wyposażenia dla harcerzy, tabletów do nauki języka angielskiego, map historycznych, akcesoriów komputerowych, dzwonków chromatycznych, pomocy dydaktycznych, wyposażenia kącika rekreacyjnego i sportowego dla najmłodszych, zestawu puf do korytarzowej strefy relaksu, materiałów plastycznych na świetlicę po źródełko wody pitnej i metalowe serce na nakrętki.

Ogromne gratulacje dla wszystkich autorów. Jesteśmy – jako stowarzyszenie działające przy tej szkole – bardzo z WAS DUMNI.