BIBLIOTEKA SZKOLNA XXI w. – projekt finansowany przez Fundacja BGK w ramach programu Moja Mała Ojczyzna – uroczyste otwarcie biblioteki

12 komentarzy

W dniu 24 maja 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Jodłówce dokonało się uroczyste otwarcie nowej biblioteki szkolnej – BIBLIOTEKI XXI w.

W uroczystości udział wzięli:
Pani Sekretarz Powiatu Bocheńskiego Anna Wojakiewicz Pan Wiesław Pajor, Pani Iwona Multan – Małopolski Bibliotekarz roku 2018, Pani Dyrektor PSP w Jodłówce Pani Wanda Janta, oraz grono pedagogiczne, uczniowie, rodzice i członkowie naszego stowarzyszenia.

Jarosław Iwaszkiewicz powiedział kiedyś: „Czytanie to jest odnajdywanie własnych bogactw i własnych możliwości przy pomocy cudzych słów”. Mamy nadzieje, że uczniowie naszej szkoły nie będą ustawać w tym procesie odnajdywania i wyrosną na świadomych siebie, mądrych ludzi.

Galeria zdjęć: https://photos.app.goo.gl/omSjXtXxsU2ioMQN9

Obraz może zawierać: w budynku